Rejestracja Czasu Pracy (RCP) i Kontrola Dostępu (KD)

Z przyjemnością pragniemy Państwu przedstawić naszą ofertę na systemy: "Rejestracji Czasu Pracy" (RCP) oraz "Kontroli Dostępu" (KD).

rcp i kontrola czasu pracy

 

Instalowane przez nas rejestratory czasu pracy MM-RCP otrzymały Złoty Medal MTP na targach Securex 2014.
Dzięki Waszym głosom wygraliśmy plebiscyt na, zdaniem konsumentów, najlepszy produkt spośród nagrodzonych Złotym Medalem.

 

Rejestracja Czasu Pracy (RCP) / Kontrola czasu pracy

System RCP jest nowoczesnym rozwiązaniem w obszarze:

  • rejestracja i kontrola czasu pracy,
  • poprawa efektywności pracy
  • niwelowania kosztów pracy.

Proponowana przez nas ewidencja czasu pracy jest całkowicie polskim rozwiązaniem zgodnym z obowiązującymi na terenie naszego kraju normami  PN-EN 50133-1 oraz CE. System RCP jest realizowany w każdej firmie przy wsparciu bardzo nowoczesnych rejestratorów czasu pracy oraz czytników.

Rejestracja i kontrola czasu pracy działa przy zastosowaniu plastikowych kart (identyfikatorów) lub zbliżeniowych breloczków (bezstykowych). Powoduje to, że system nie posiada urządzeń, które byłyby narażone na uszkodzenia mechaniczne podczas normalnej eksploatacji. W odpowiedzi na indywidualne zapotrzebowanie klienta istnieje możliwość wsparcia  systemu Rejestracji Czasu Pracy o  czytniki zbliżeniowe działające w innym systemie niż Unique 125 kHz Manchester takie jak np. czytniki z interfejsem Wieganda(np. czytniki HIDa, Kantecha) czy Data/Clock firmy Novar.

Główne zalety systemu RCP:

  • możliwość rozliczenia pracy w dni dni robocze, wolne oraz święta
  • możliwość rozliczenia nadgodzin, spóźnień i nieobecności przy wszelkiego rodzaju urlopach, zwolnieniach i delegacjach
  • możliwość szybkiego rozliczenia pracy w systemie zmianowym
  • możliwość skontrolowania obecności na daną chwilę

Kontrola Dostępu ( KD )

Modułowa budowa systemu Bibi umożliwia rozwiązanie problemu kontroli dostępu do poszczególnych pomieszczeń i budynków, ale jednocześnie może wzbraniać przed wkroczeniem na teren chroniony osób nieupoważnionych. Dzięki zastosowaniu swoich czytników  i schematów czasowych umożliwia sterowanie urządzeniami elektrycznymi. Rozbudowany moduł sieciowy pozwala na kompilację rozproszonych systemów Ewidencja Czasu Pracy  i Kontrola Dostępu. Tworzona jest w ten sposób spójna całość, którą można zawiadywać z jednego miejsca. Jest to szczególnie praktyczne rozwiązanie przy przedsiębiorstwach nadzorujących swoje liczne filie na terenie całego kraju.
Nasze rozwiązania stanowią ułatwienie przy niezwykle ważnych czynnościach w życiu każdej firmy, czyli przy prowadzeniu ewidencji czasu pracy.

Z myślą o ewidencji czasu pracy  w małych przedsiębiorstwach zaprojektowane zostały zestawy systemów: Rejestracja Czasu Pracy (RCP) i Kontrola Dostępu (KD) , których głównym celem jest uzyskanie jak najniższego kosztu wdrożenia systemu przy jednoczesnym zapewnieniu dostępu do wszystkich funkcji systemu jak i możliwości dalszej jego rozbudowy.

BIBI- KIT

Dla firm średnich i dużych do 10 000 pracowników istnieje możliwość, dzięki modułom RCP i KD działającym niezależnie, przygotowanie systemu na "miarę".

BIBI- SYSTEM
Copyright © 2016 DC Perfect Card » ul. Główna 6, 61-005 Poznań » tel./fax: 061 826-88-30 tel.: 061 826-95-18 » email: biuro@dcperfectcard.pl