Rejestracja Czasu Pracy (RCP) i Kontrola Dostępu (KD)

Z przyjemnością pragniemy Państwu przedstawić naszą ofertę na systemy: "Rejestracji Czasu Pracy" (RCP) oraz "Kontroli Dostępu" (KD).

 

Instalowane przez nas rejestratory czasu pracy MM-RCP otrzymały Złoty Medal MTP na targach Securex 2014.
Dzięki Waszym głosom wygraliśmy plebiscyt na, zdaniem konsumentów, najlepszy produkt spośród nagrodzonych Złotym Medalem.

 

Rejestracja Czasu Pracy

System RCP jest nowoczesnym rozwiązaniem w obszarze poprawiania efektywności pracy i niwelowania jej kosztów. Proponowana przez nas ewidencja czasu pracy jest całkowicie polskim rozwiązaniem zgodnym z obowiązującymi na terenie naszego kraju normami  PN-EN 50133-1 oraz CE. System RCP jest realizowany w każdej firmie przy wsparciu bardzo nowoczesnych rejestratorów czasu pracy oraz czytników.

Rejestracja czasu pracy działa przy zastosowaniu plastikowych kart (identyfikatorów) lub zbliżeniowych breloczków (bezstykowych). Powoduje to, że system nie posiada urządzeń, które byłyby narażone na uszkodzenia mechaniczne podczas normalnej eksploatacji. W odpowiedzi na indywidualne zapotrzebowanie klienta istnieje możliwość wsparcia  systemu Rejestracji Czasu Pracy o  czytniki zbliżeniowe działające w innym systemie niż Unique 125 kHz Manchester takie jak np. czytniki z interfejsem Wieganda(np. czytniki HIDa, Kantecha) czy Data/Clock firmy Novar.

Jakie są główne zalety systemu RCP:

  • możliwość rozliczenia pracy w dni dni robocze, wolne oraz święta
  • możliwość rozliczenia nadgodzin, spóźnień i nieobecności przy wszelkiego rodzaju urlopach, zwolnieniach i delegacjach
  • możliwość szybkiego rozliczenia pracy w systemie zmianowym
  • możliwość skontrolowania obecności na daną chwilę

Kontrola Dostępu

Modułowa budowa systemu Bibi umożliwia rozwiązanie problemu kontroli dostępu do poszczególnych pomieszczeń i budynków, ale jednocześnie może wzbraniać przed wkroczeniem na teren chroniony osób nieupoważnionych. Dzięki zastosowaniu swoich czytników  i schematów czasowych umożliwia sterowanie urządzeniami elektrycznymi. Rozbudowany moduł sieciowy pozwala na kompilację rozproszonych systemów Ewidencja Czasu Pracy  i Kontrola Dostępu. Tworzona jest w ten sposób spójna całość, którą można zawiadywać z jednego miejsca. Jest to szczególnie praktyczne rozwiązanie przy przedsiębiorstwach nadzorujących swoje liczne filie na terenie całego kraju.
Nasze rozwiązania stanowią ułatwienie przy niezwykle ważnych czynnościach w życiu każdej firmy, czyli przy prowadzeniu ewidencji czasu pracy.

Z myślą o ewidencji czasu pracy  w małych przedsiębiorstwach zaprojektowane zostały zestawy systemów: Rejestracja Czasu Pracy (RCP) i Kontrola Dostępu (KD) , których głównym celem jest uzyskanie jak najniższego kosztu wdrożenia systemu przy jednoczesnym zapewnieniu dostępu do wszystkich funkcji systemu jak i możliwości dalszej jego rozbudowy.

BIBI- KIT

Dla firm średnich i dużych do 10 000 pracowników istnieje możliwość, dzięki modułom RCP i KD działającym niezależnie, przygotowanie systemu na "miarę".

BIBI- SYSTEM

 

 

 

 

Copyright © 2016 DC Perfect Card » ul. Główna 6, 61-005 Poznań » tel./fax: 061 826-88-30 tel.: 061 826-95-18 » email: biuro@dcperfectcard.pl